O nas

White Sands National Monument_USA

W podróży wszystko jest inne. Czas płynie inaczej, owoce, kawa i wino mają inny smak, nieznane uliczki prowadzą do nieznanych miejsc a ludzie myślą w inny sposób. W podróży zasypiając, nie możemy doczekać się poranka i niespodzianek, które przyniesie jutro.

Podróżujemy od dawna – kiedyś osobno, a od kilku lat razem. Gdy nasze wyprawy dobiegały końca, a my staliśmy na lotnisku w oczekiwaniu na samolot do domu – nie mogliśmy oprzeć się pokusie czytania całej tablicy odlotów. Teheran, Reykjavik, New Dehli, Tokyo… A może by tak wsiąść w zupełnie inny samolot – i polecieć na drugi koniec świata? I pewnego dnia postanowiliśmy to zrobić.

Przerwaliśmy pracę oraz nasze spokojne, poukładane i szczęśliwe życie w Krakowie, spakowaliśmy plecaki i wyruszyliśmy w drogę.

USA – samochodem; Meksyk i Ameryka Centralna – autobusem; z Panamy do Kolumbii – katamaranem… A w Kolumbii dołączył do nas nasz tandem i tym samym rozpoczęliśmy nowy etap podróży: tandemem po Ameryce Południowej.

Tandemem po Salar de Uyuni, Boliwia.

Blog Travelike jest spisywaną na bieżąco relacją z naszej wyprawy. Pisząc, chcielibyśmy aby czytelnicy choć przez chwilę poczuli się, jak w podróży. Chcielibyśmy również zainspirować ich, aby wyruszali w swoje wymarzone wyprawy do miejsc, które na nich czekają.

Agnieszka i Szymon

One Response to O nas

  1. Pingback: Spotkania karaibskie | enRuta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>