Wsparcie

Zostań naszym sponsorem!

 
Jeśli podoba Ci się nasza podróż, lubisz czytać kolejne relacje i oglądać zdjęcia lub sądzisz, że możemy pomóc w reklamie Twojej firmy – wesprzyj nas, zostań naszym sponsorem!
 
Jeżeli chcesz nas wesprzeć:
1. Zasponsoruj sprzęt sportowy. Aktualna lista potrzeb:

 • Solidny amortyzator rowerowy 1 1/8”, 100mm skoku. Obecnie używamy jednego z najtańszych amortyzatorów Suntoura. Zaskakujące, że wytrzymał tak długo, ale jego chwile są policzone.
 • Lekki, mocny namiot (dwójka)

2. Przekaż darowiznę. Kwestie prawne rozliczania darowizn są po naszej stronie.

 • Poprzez system pay-pal:
 •  

 • Poprzez cyfrową walutę Bitcoin:


 •  
  Adres: 16MSgYNFk1q9uJq8GWiMy5y8hkk1kG8gRE

 
Sponsorom biznesowym oferujemy reklamę na blogu, dobrze napisane recenzje, ciekawe i niesztampowe zdjęcia. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów. Nasz blog notuje do 20 000 unikalnych wejść miesięcznie.
 
Sponsorzy prywatni dostaną od nas pocztówki z egzotycznych miejsc, drobne upominki, zaszczytne miejsce na liście sponsorów i wszelką pomoc planowaniu podróży!
 
Dziękujemy!

One Response to Wsparcie

 1. Tomek says:

  Ciekawe podejście do tematy, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić, choćby ze względów finansowych, i tu z pomocą przychodzi internet i takie serwisy podróżnicze jak ten, dzięki którym można poczuć się jak w podróży :) pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>